Registrikaart · Äriregistri kanne 16190965
OÜ IDARAUGU
- Registrikood16190965
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254751 €
- KMKR numberEE102353561
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ IDARAUGU
- Registrikood
- 16190965
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.03.2021
- KMKR number
- EE102353561
- Osa- või aktsiakapital
- 2900 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Raugu küla, Ida
- Aadress kehtib alates
- 16.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| AR Konsultatsioonide OÜ | 50 % · 1450 € | Ainuomand | 02.10.2025 |
| Ene Õunapuu | 50 % · 1450 € | Ainuomand | 02.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ene Õunapuu | Juhatuse liige | 24.03.2021 |
| Agor Õunapuu | Juhatuse liige | 24.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Agor Õunapuu | kaudne osalus | 24.03.2021 |
| Ene Õunapuu | otsene osalus | 24.03.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4751 € | +1,9 | |
| Müügitulu muutus | 3059 € → 4751 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725067496
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55202 | Puhkemajad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puhkemajad teenis ettevõte 2025. aastal 4751 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 4751 € |
| 2024 | Puhkemajad EMTAK 2025 | 3059 € |
| 2023 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 1675 € |
| 2022 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 301 € |
| 2021 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4751 € | 3059 € | 1675 € | 301 € | — |
| Ärikasum | −12 596 € | −8964 € | −8691 € | −1759 € | 660 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 206 € | −13 342 € | −12 135 € | −3787 € | 332 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 206 € | −13 342 € | −12 135 € | −3787 € | 332 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 10 435 € | 4268 € | 1458 € | — | — |
| Varad kokku | 123 295 € | 136 063 € | 73 247 € | 60 962 € | 16 260 € |
| sh käibevarad | 256 € | 3320 € | 398 € | 1467 € | 1060 € |
| sh põhivarad | 123 039 € | 132 743 € | 72 849 € | 59 495 € | 15 200 € |
| sh raha | 191 € | 2774 € | 137 € | 1051 € | 404 € |
| Omakapital | 14 761 € | 3767 € | 17 109 € | −955 € | 2832 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2900 € | 2700 € | 2700 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −28 933 € | −15 591 € | −3456 € | 332 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 7135 € | 4294 € | 1963 € | 1617 € | 328 € |
| Pikaajalised kohustised | 101 399 € | 128 002 € | 54 175 € | 60 300 € | 13 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −2161 € | −4696 € | −7233 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 16.06.2026 | 09.06.2025 | 15.01.2024 | 14.06.2023 | 16.03.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,0 % | 2,8 % | 23,4 % | −1,6 % | 17,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −404,3 % | −436,2 % | −724,5 % | −1258,1 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.