Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16198091

Cadam Restoration OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16198091
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025112 829 €
  • KMKR numberEE102357172

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 05.04.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.04.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Cadam Restoration OÜ
Registrikood
16198091
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.04.2021
KMKR number
EE102357172
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Järva maakond, Järva vald, Koigi küla, Automajandi
Aadress kehtib alates
09.08.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ago Sild100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ago SildJuhatuse liige05.04.2021
Marge HeinasteJuhatuse liige11.10.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ago Sildotsene osalus05.04.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu112 829 €+14,5
Müügitulu muutus115 209 € → 112 829 €-0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €29 tuh €58 tuh €86 tuh €115 tuh €202120222023115 209 €2024112 829 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 96 798 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202596 798 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202516 031 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202599 629 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202515 580 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200870 075 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200812 855 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200811 108 €
2023Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 20084200 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200852 341 €
2022Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 200833 115 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20087500 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20084160 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200814 550 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 114 057 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti114 057 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232021202220233202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20232
20222
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu114 057 €117 387 €98 239 €97 116 €14 550 €
Ärikasum−124 €−224 €12 662 €37 704 €686 €
Kasum enne tulumaksustamist−3182 €−3520 €9520 €37 704 €686 €
Aruandeaasta kasum−3383 €−3526 €9519 €37 704 €686 €
Tööjõukulud33 484 €31 757 €18 485 €8623 €160 €
Põhivarade kulum29 183 €19 027 €13 378 €3131 €902 €
Varad kokku186 500 €213 259 €164 522 €57 475 €37 994 €
sh käibevarad14 327 €15 527 €16 987 €22 801 €13 544 €
sh põhivarad172 173 €197 732 €147 535 €34 674 €24 450 €
sh raha1464 €1324 €8930 €15 349 €2298 €
Omakapital43 499 €46 882 €50 408 €40 890 €3186 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum44 382 €47 908 €38 389 €686 €
Lühiajalised kohustised23 460 €38 448 €28 032 €16 585 €12 808 €
Pikaajalised kohustised119 541 €127 929 €86 082 €0,00 €22 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)33221
Ärikasum enne kulumit29 059 €18 803 €26 040 €40 835 €1588 €
Aruanne esitatud04.07.202608.07.202501.07.202424.06.202306.07.2022
Omakapitali osakaal varadest23,3 %22,0 %30,6 %71,1 %8,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,0 %−3,0 %9,7 %38,8 %4,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang