Plaatruum OÜ
- Registrikood16199200
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202432 915 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Plaatruum OÜ
- Registrikood
- 16199200
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Madise küla, Sauna-Hansu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 32 915 € | +9,6 |
| Müügitulu muutus | 18 890 € → 32 915 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725535148
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus | Põhitegevusala |
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | |
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2024. aastal 14 840 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 14 840 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 9775 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 8300 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 18 890 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 22 790 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 13 065 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 18 918 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 9935 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 915 € | 18 890 € | 35 855 € | 28 853 € |
| Ärikasum enne makse | 3969 € | 19,00 € | 29,00 € | 6327 € |
| Aruandeaasta kasum | 3969 € | 19,00 € | 29,00 € | 6327 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 10 744 € | 4125 € | 5467 € | 8827 € |
| sh käibevarad | 5842 € | 4125 € | 5467 € | 8827 € |
| sh raha | 1567 € | — | — | — |
| Omakapital | 6469 € | 2500 € | 3788 € | 8827 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4275 € | 1625 € | 1679 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,2 % | 60,6 % | 69,3 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,1 % | 0,1 % | 0,1 % | 21,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.