Meerimõisa OÜ
- Registrikood16200072
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202533 512 €
- KMKR numberEE102358139
Üldandmed
- Ärinimi
- Meerimõisa OÜ
- Registrikood
- 16200072
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.04.2021
- KMKR number
- EE102358139
- Aadress
- Harju maakond, Kiili vald, Sausti küla, Sausti tee 45
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
39/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 33 512 € | +9,7 |
| Müügitulu muutus | 39 722 € → 33 512 € | -4,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01191 | Lillekasvatus | Põhitegevusala |
| 01131 | Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | |
| 01251 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 66191 | Finantsnõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Lillekasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 15 136 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Lillekasvatus EMTAK 2025 | 15 136 € |
| 2025 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025 | 11 262 € |
| 2025 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2025 | 6677 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 356 € |
| 2025 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 81,00 € |
| 2024 | Lillekasvatus EMTAK 2025 | 19 325 € |
| 2024 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2025 | 11 352 € |
| 2024 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2025 | 8320 € |
| 2024 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 643 € |
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 82,00 € |
| 2023 | Lillekasvatus EMTAK 2008 | 11 838 € |
| 2023 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008 | 6111 € |
| 2023 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 3326 € |
| 2023 | Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1000 € |
| 2023 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 83,00 € |
| 2022 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008 | 7578 € |
| 2022 | Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus EMTAK 2008 | 508 € |
| 2021 | Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus EMTAK 2008 | 4942 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 512 € | 39 722 € | 22 358 € | 8086 € | 4942 € |
| Ärikasum enne makse | −9084 € | 3118 € | 2863 € | 7101 € | 2756 € |
| Aruandeaasta kasum | −9084 € | 3118 € | 2863 € | 7101 € | 2756 € |
| Tööjõukulud | 18 482 € | 12 011 € | 0,00 € | 901 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 47 453 € | 40 409 € | 36 059 € | 32 163 € | 6240 € |
| sh käibevarad | 6852 € | 6917 € | 7972 € | 3944 € | 6240 € |
| sh raha | 3608 € | 329 € | 789 € | 55,00 € | — |
| Omakapital | 9254 € | 15 838 € | 12 720 € | 9857 € | 2756 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 199 € | 1830 € | 6448 € | 2835 € | 3484 € |
| Pikaajalised kohustised | 38 000 € | 22 741 € | 16 891 € | 19 471 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,5 % | 39,2 % | 35,3 % | 30,6 % | 44,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -27,1 % | 7,8 % | 12,8 % | 87,8 % | 55,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.