Liiva Coding Consult OÜ
- Registrikood16204093
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202422 963 €
- KMKR numberEE102359662
Üldandmed
- Ärinimi
- Liiva Coding Consult OÜ
- Registrikood
- 16204093
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.04.2021
- KMKR number
- EE102359662
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Võistluse tn 6/1-50
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
27/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 22 963 € | +8,2 |
| Müügitulu muutus | 74 938 € → 22 963 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 22 963 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 22 963 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 74 938 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 46 000 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 42 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 963 € | 76 938 € | 46 000 € | 42 000 € |
| Ärikasum enne makse | 12 821 € | 32 754 € | 15 968 € | 14 012 € |
| Aruandeaasta kasum | 9263 € | 28 001 € | 15 968 € | 14 012 € |
| Tööjõukulud | 9293 € | 34 501 € | 24 619 € | 18 732 € |
| Varad kokku | 33 848 € | 47 394 € | 32 880 € | 26 077 € |
| sh käibevarad | 25 348 € | 38 894 € | 24 380 € | 26 077 € |
| sh raha | 25 347 € | — | — | — |
| Omakapital | 33 848 € | 41 471 € | 32 480 € | 16 512 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 5923 € | 400 € | 9565 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 87,5 % | 98,8 % | 63,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 40,3 % | 36,4 % | 34,7 % | 33,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.