Registrikaart · Äriregistri kanne 16208197
Co-one OÜ
- Registrikood16208197
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025315 580 €
- KMKR numberEE102418833
- Sellel aadressil on registreeritud 87 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Co-one OÜ
- Registrikood
- 16208197
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.2021
- KMKR number
- EE102418833
- Osa- või aktsiakapital
- 12 011 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 82
- Aadress kehtib alates
- 05.04.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mert Menekşe | Juhatuse liige | 15.04.2021 |
| Ataberk Arman Kayhan | Juhatuse liige | 15.04.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mert Menekşe | otsene osalus | 15.04.2021 |
| Ataberk Arman Kayhan | otsene osalus | 15.04.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 315 580 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 253 463 € → 315 580 € | +7,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtco-one.co
- Veebilehtlinkedin.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 315 580 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 315 580 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 253 463 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 143 923 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 66 918 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 1702 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 315 580 € | 253 463 € | 143 923 € | 66 918 € | 1702 € |
| Ärikasum | −456 892 € | −301 975 € | −460 497 € | −99 490 € | −36 908 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −450 038 € | −299 749 € | −458 123 € | −99 627 € | −36 908 € |
| Aruandeaasta kasum | −450 038 € | −299 749 € | −458 123 € | −99 627 € | −36 908 € |
| Tööjõukulud | 274 329 € | 202 642 € | 137 779 € | 96 194 € | 32 357 € |
| Varad kokku | 482 531 € | 221 538 € | 202 094 € | 9105 € | 103 840 € |
| sh käibevarad | 482 531 € | 221 538 € | 202 094 € | 9105 € | 103 840 € |
| sh raha | 6979 € | 14 751 € | 7828 € | 791 € | 103 734 € |
| Omakapital | 384 800 € | 186 278 € | 186 027 € | 4150 € | 103 777 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 011 € | 3399 € | 3399 € | 2874 € | 2874 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −894 407 € | −594 658 € | −136 535 € | −36 908 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 97 731 € | 35 260 € | 16 067 € | 4955 € | 63,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 01.07.2025 | 01.07.2024 | 25.05.2023 | 31.05.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,7 % | 84,1 % | 92,0 % | 45,6 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −142,6 % | −118,3 % | −318,3 % | −148,9 % | −2168,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.