Registrikaart · Äriregistri kanne 16209676
OÜ Logfoot GMBH
- Registrikood16209676
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025590 354 €
- KMKR numberEE102404164
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Logfoot GMBH
- Registrikood
- 16209676
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.04.2021
- KMKR number
- EE102404164
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Mardi tn 6-241
- Aadress kehtib alates
- 19.04.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ave Prii | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaak Kangro | Juhatuse liige | 19.04.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ave Prii | otsene osalus | 19.04.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 590 354 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 483 690 € → 590 354 € | +6,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725023144
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 590 354 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 590 354 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 483 690 € |
| 2023 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 402 371 € |
| 2022 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 265 855 € |
| 2021 | Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008 | 62 307 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 590 354 € | 483 690 € | 402 371 € | 265 855 € | 62 307 € |
| Ärikasum | 108 169 € | 88 798 € | 31 526 € | 38 585 € | 13 502 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 107 067 € | 87 087 € | 29 445 € | 38 220 € | 13 496 € |
| Aruandeaasta kasum | 107 067 € | 87 087 € | 29 445 € | 38 220 € | 13 496 € |
| Tööjõukulud | 42 390 € | 36 995 € | 32 290 € | 21 930 € | 34,00 € |
| Põhivarade kulum | 10 218 € | 10 078 € | 9872 € | 2058 € | — |
| Varad kokku | 324 042 € | 203 206 € | 120 016 € | 103 544 € | 30 911 € |
| sh käibevarad | 303 418 € | 176 263 € | 84 233 € | 57 890 € | 30 911 € |
| sh põhivarad | 20 624 € | 26 943 € | 35 783 € | 45 654 € | — |
| sh raha | 248 775 € | 129 476 € | 44 353 € | 21 362 € | 3465 € |
| Omakapital | 277 816 € | 170 749 € | 83 662 € | 51 717 € | 13 496 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 168 249 € | 81 162 € | 51 717 € | 13 497 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 31 801 € | 11 895 € | 9655 € | 12 419 € | 17 415 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 425 € | 20 562 € | 26 699 € | 39 408 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 118 387 € | 98 876 € | 41 398 € | 40 643 € | — |
| Aruanne esitatud | 06.08.2026 | 27.06.2025 | 02.05.2024 | 24.05.2023 | 25.05.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 84,0 % | 69,7 % | 49,9 % | 43,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,1 % | 18,0 % | 7,3 % | 14,4 % | 21,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.