Registrikaart · Äriregistri kanne 16213548
SanMan Ehitus OÜ
- Registrikood16213548
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025877 455 €
- KMKR numberEE102418338
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 12 106 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SanMan Ehitus OÜ
- Registrikood
- 16213548
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.04.2021
- KMKR number
- EE102418338
- Aadress
- Harju maakond, Kuusalu vald, Kõnnu küla, Koorejaama
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 877 455 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 270 073 € → 877 455 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 12 106 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256291303
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 4322 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 877 455 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 877 455 € |
| 2024 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2025 | 270 073 € |
| 2023 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 170 791 € |
| 2022 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 156 447 € |
| 2021 | Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus EMTAK 2008 | 13 135 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 877 455 € | 270 073 € | 170 791 € | 156 447 € | 13 135 € |
| Ärikasum enne makse | −62 774 € | 929 € | 18 401 € | 9666 € | 3410 € |
| Aruandeaasta kasum | −62 774 € | 929 € | 18 401 € | 9666 € | 3410 € |
| Tööjõukulud | 101 306 € | 67 093 € | 37 528 € | 27 411 € | — |
| Varad kokku | 144 689 € | 147 445 € | 56 310 € | 31 854 € | 9298 € |
| sh käibevarad | 117 316 € | 118 792 € | 36 935 € | 30 187 € | 9298 € |
| sh raha | 9667 € | 6640 € | 659 € | 1991 € | 1881 € |
| Omakapital | −27 868 € | 34 906 € | 33 977 € | 15 576 € | 5910 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 154 596 € | 79 472 € | 22 333 € | 16 278 € | 3388 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 961 € | 33 067 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −19,3 % | 23,7 % | 60,3 % | 48,9 % | 63,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,2 % | 0,3 % | 10,8 % | 6,2 % | 26,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 12 106 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.