Registrikaart · Äriregistri kanne 16213927
Luhamets OÜ
- Registrikood16213927
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202522 200 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Luhamets OÜ
- Registrikood
- 16213927
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.04.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Linnamäe küla, Mõisa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 22 200 € | +8 | |
| Müügitulu muutus | 26 472 € → 22 200 € | -4,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725064372
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 20 200 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 20 200 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 2000 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 13 684 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 12 788 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 12 487 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 886 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 41 400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 200 € | 26 472 € | 13 373 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 51 724 € | 126 993 € | 60 655 € | 65 998 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 724 € | 126 993 € | 60 655 € | 65 998 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 850 270 € | 738 546 € | 383 053 € | 211 398 € | — |
| sh käibevarad | 178 270 € | 124 046 € | 2053 € | 51 398 € | — |
| sh raha | 158 070 € | 124 046 € | 2053 € | — | — |
| Omakapital | 305 370 € | 253 646 € | 126 653 € | 65 998 € | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 544 900 € | 484 900 € | 256 400 € | 145 400 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,9 % | 34,3 % | 33,1 % | 31,2 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 233,0 % | 479,7 % | 453,6 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.