Registrikaart · Äriregistri kanne 16218439
Meriller OÜ
- Registrikood16218439
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202540 957 €
- KMKR numberEE102652903
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Meriller OÜ
- Registrikood
- 16218439
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2021
- KMKR number
- EE102652903
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kaevu tn 60-2
- Aadress kehtib alates
- 29.04.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Merit Miller | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Merit Miller | Juhatuse liige | 29.04.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Merit Miller | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 29.04.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 40 957 € | +10,5 | |
| Müügitulu muutus | 38 312 € → 40 957 € | +2,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256480061
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68311 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kinnisvarateenuste vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 40 957 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 40 957 € |
| 2024 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2025 | 38 312 € |
| 2023 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 41 246 € |
| 2022 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 25 766 € |
| 2021 | Kinnisvarateenuste vahendusteenus EMTAK 2008 | 29 123 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 40 957 € | 38 312 € | 41 246 € | 25 766 € | 29 123 € |
| Ärikasum | 7077 € | 1826 € | 4360 € | −8052 € | 8867 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6849 € | 1415 € | 3922 € | −8052 € | 8867 € |
| Aruandeaasta kasum | 6849 € | 1415 € | 3922 € | −8052 € | 8867 € |
| Tööjõukulud | 16 007 € | 18 564 € | 18 204 € | 14 728 € | 7635 € |
| Põhivarade kulum | 2170 € | 950 € | 600 € | 250 € | 104 € |
| Varad kokku | 19 540 € | 11 511 € | 8942 € | 3838 € | 12 304 € |
| sh käibevarad | 8521 € | 7817 € | 5396 € | 3192 € | 11 408 € |
| sh põhivarad | 11 019 € | 3694 € | 3546 € | 646 € | 896 € |
| sh raha | 1252 € | 3739 € | — | — | — |
| Omakapital | 15 501 € | 8652 € | 7237 € | 3315 € | 11 367 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 6152 € | 4737 € | 815 € | 8867 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 4039 € | 2859 € | 1705 € | 523 € | 937 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 9247 € | 2776 € | 4960 € | −7802 € | 8971 € |
| Aruanne esitatud | 27.05.2026 | 10.06.2025 | 26.04.2024 | 18.04.2023 | 09.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,3 % | 75,2 % | 80,9 % | 86,4 % | 92,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,7 % | 3,7 % | 9,5 % | −31,3 % | 30,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.