Registrikaart · Äriregistri kanne 16218712
Lpglo OÜ
- Registrikood16218712
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 982 313 €
- KMKR numberEE102529777
- Sellel aadressil on registreeritud 34 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Lpglo OÜ
- Registrikood
- 16218712
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2021
- KMKR number
- EE102529777
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, F. R. Kreutzwaldi tn 43b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1 982 313 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 805 448 € → 1 982 313 € | +2,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 1 982 313 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 1 982 313 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 1 805 448 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 410 337 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 232 698 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 155 292 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 982 313 € | 1 805 448 € | 1 410 337 € | 1 232 698 € | 155 292 € |
| Ärikasum enne makse | 42 432 € | 236 391 € | −147 880 € | 415 399 € | 153 751 € |
| Aruandeaasta kasum | 42 432 € | 236 391 € | −149 701 € | 415 399 € | 153 751 € |
| Tööjõukulud | 210 € | 492 € | 13 054 € | 12 416 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 754 515 € | 705 532 € | 446 488 € | 608 299 € | 153 951 € |
| sh käibevarad | 632 750 € | 583 767 € | 446 488 € | 608 299 € | 153 951 € |
| sh raha | 271 934 € | 249 263 € | 236 839 € | 479 944 € | 114 964 € |
| Omakapital | 693 487 € | 651 055 € | 414 665 € | 571 650 € | 153 751 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 61 028 € | 54 477 € | 31 823 € | 36 649 € | 200 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 92,3 % | 92,9 % | 94,0 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,1 % | 13,1 % | -10,6 % | 33,7 % | 99,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.