Turundusinfo

Raffinad OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 244 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16218899
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025266 991 €
  • KMKR numberEE102463464

Üldandmed

Ärinimi
Raffinad OÜ
Registrikood
16218899
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.04.2021
KMKR number
EE102463464
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu266 991 €+18
Müügitulu muutus214 029 € → 266 991 €+7,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 27 635 €2022: 22 198 €2023: 105 590 €2024: 214 029 €2025: 266 991 €266 991 €20212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 266 991 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 2025266 991 €
2024Programmeerimine EMTAK 2025214 029 €
2023Programmeerimine EMTAK 2008105 590 €
2022Programmeerimine EMTAK 200822 198 €
2021Programmeerimine EMTAK 200827 635 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 002022: 02023: 02024: 02025: 0020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu266 991 €214 029 €105 590 €22 198 €27 635 €
Ärikasum enne makse8049 €53 196 €−2623 €2072 €15 668 €
Aruandeaasta kasum8049 €53 196 €−2623 €2072 €15 668 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku94 047 €71 291 €18 920 €20 240 €18 168 €
sh käibevarad94 047 €71 291 €18 920 €20 240 €18 168 €
sh raha66 037 €28 484 €
Omakapital78 862 €70 813 €17 617 €20 240 €18 168 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised15 185 €478 €1303 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest83,9 %99,3 %93,1 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,0 %24,9 %-2,5 %9,3 %56,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang