Soomraexpert OÜ
- Registrikood16220229
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202527 198 €
- KMKR numberEE102367243
Üldandmed
- Ärinimi
- Soomraexpert OÜ
- Registrikood
- 16220229
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.05.2021
- KMKR number
- EE102367243
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Soomra küla, Uuetoa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 27 198 € | +8,8 |
| Müügitulu muutus | 17 475 € → 27 198 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 27 198 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 27 198 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 17 475 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 3770 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 4037 € |
| 2021 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 4102 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 198 € | 17 475 € | 3770 € | 4037 € | 4102 € |
| Ärikasum enne makse | 5952 € | 13 831 € | 3462 € | 268 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 5952 € | 13 831 € | 3462 € | 268 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 138 € | 558 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 26 843 € | 20 835 € | 6778 € | 3522 € | 4271 € |
| sh käibevarad | 15 856 € | 10 652 € | 6157 € | 2901 € | 3650 € |
| sh raha | 4095 € | 6689 € | 3670 € | 45,00 € | 72,00 € |
| Omakapital | 26 014 € | 20 061 € | 6230 € | 2768 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 829 € | 774 € | 548 € | 754 € | 1771 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,9 % | 96,3 % | 91,9 % | 78,6 % | 58,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,9 % | 79,1 % | 91,8 % | 6,6 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.