Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16221944

RakennusPlus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16221944
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20222
  • Müügitulu 2022349 161 €

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 04.05.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.05.2021 2021, Viimane aruanne 2022, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RakennusPlus OÜ
Registrikood
16221944
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.05.2021
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Lauri Loosaar80 % · 2000 €Ainuomand06.05.2024
Lauri Loosaar20 % · 500 €Ainuomand26.08.2024

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Lauri LoosaarJuhatuse liige06.05.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Lauri Loosaarotsene osalus03.05.2024

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu349 161 €+19,1
Müügitulu muutus51 430 € → 349 161 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €87 tuh €175 tuh €262 tuh €349 tuh €2021349 161 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2022. aastal 349 161 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008349 161 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200851 430 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222202122022
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20222
20212

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20222021
Müügitulu349 161 €51 430 €
Ärikasum31 017 €10 297 €
Kasum enne tulumaksustamist30 031 €10 297 €
Aruandeaasta kasum27 939 €10 297 €
Tööjõukulud57 432 €8374 €
Põhivarade kulum4813 €411 €
Varad kokku115 616 €17 888 €
sh käibevarad58 688 €10 899 €
sh põhivarad56 928 €6989 €
sh raha50 144 €536 €
Omakapital40 736 €12 797 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum10 047 €
Lühiajalised kohustised51 023 €5091 €
Pikaajalised kohustised23 857 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)22
Ärikasum enne kulumit35 830 €10 708 €
Aruanne esitatud04.06.202330.06.2022
Omakapitali osakaal varadest35,2 %71,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,0 %20,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang