Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16223423

RockFootCare OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16223423
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20259757 €

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 05.05.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.05.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RockFootCare OÜ
Registrikood
16223423
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.05.2021
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, F. R. Kreutzwaldi tn 26c
Aadress kehtib alates
22.07.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Siiri Soasepp100 % · 2500 €Ainuomand03.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Siiri SoaseppJuhatuse liige22.07.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Siiri Seppotsene osalus05.05.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu9757 €+4,7
Müügitulu muutus10 661 € → 9757 €-2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
96229Muud iluhooldused ja iluteenusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2665 €5331 €7996 €11 tuh €20212022202310 661 €20249757 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud iluhooldused ja iluteenused teenis ettevõte 2025. aastal 9757 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud iluhooldused ja iluteenused EMTAK 20259757 €
2024Muud iluhooldused ja iluteenused EMTAK 202510 661 €
2023Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20088276 €
2022Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20084756 €
2021Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 20081783 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu9757 €10 661 €8276 €4756 €1783 €
Ärikasum562 €33,00 €208 €1091 €0,00 €
Kasum enne tulumaksustamist562 €33,00 €208 €1091 €0,00 €
Aruandeaasta kasum562 €33,00 €208 €1091 €0,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3082 €3016 €4227 €2639 €0,00 €
sh käibevarad3082 €3016 €4227 €2639 €0,00 €
sh raha3082 €2846 €
Omakapital1894 €1332 €1299 €1091 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1332 €1299 €1091 €0,00 €0,00 €
Lühiajalised kohustised1188 €1684 €2928 €1548 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Aruanne esitatud02.07.202625.06.202525.06.202431.05.202327.06.2022
Omakapitali osakaal varadest61,5 %44,2 %30,7 %41,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,8 %0,3 %2,5 %22,9 %0,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang