Registrikaart · Äriregistri kanne 16223506
ELANLU Commerce OÜ
- Registrikood16223506
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025650 937 €
- KMKR numberEE102369063
- Sellel aadressil on registreeritud 185 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ELANLU Commerce OÜ
- Registrikood
- 16223506
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.05.2021
- KMKR number
- EE102369063
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 650 937 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 536 001 € → 650 937 € | +6,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725531980
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 650 937 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 650 937 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 536 001 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 494 468 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 253 168 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 72 409 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 650 937 € | 536 001 € | 494 468 € | 253 168 € | 72 409 € |
| Ärikasum enne makse | 5133 € | −29 399 € | 27 872 € | −11 767 € | 11 172 € |
| Aruandeaasta kasum | 5133 € | −29 399 € | 27 872 € | −11 767 € | 11 172 € |
| Tööjõukulud | 84 844 € | 70 008 € | 49 763 € | 41 959 € | 13 037 € |
| Varad kokku | 198 152 € | 117 326 € | 133 540 € | 75 254 € | 19 483 € |
| sh käibevarad | 198 152 € | 117 326 € | 133 540 € | 75 254 € | 19 483 € |
| sh raha | 32 483 € | 27 384 € | 40 538 € | 17 376 € | 12 335 € |
| Omakapital | 1635 € | 2485 € | 33 230 € | 1905 € | 13 672 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 114 605 € | 103 681 € | 92 510 € | 48 449 € | 4311 € |
| Pikaajalised kohustised | 81 912 € | 11 160 € | 7800 € | 24 900 € | 1500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,8 % | 2,1 % | 24,9 % | 2,5 % | 70,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | -5,5 % | 5,6 % | -4,6 % | 15,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.