Registrikaart · Äriregistri kanne 16223937
DenyLina OÜ
- Registrikood16223937
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 698 €
- KMKR numberEE102564237
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- DenyLina OÜ
- Registrikood
- 16223937
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2021
- KMKR number
- EE102564237
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 51-3
- Aadress kehtib alates
- 06.05.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Diana Maistruk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 03.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Diana Maistruk | Juhatuse liige | 06.05.2021 |
| Aleksei Maistruk | Juhatuse liige | 31.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Diana Maistruk | otsene osalus | 06.05.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 15 698 € | +6,6 | |
| Müügitulu muutus | 22 752 € → 15 698 € | -9,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47921 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 49321 | Sõitjate juhuvedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 13 185 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 13 185 € |
| 2025 | Taksovedu EMTAK 2025 | 2513 € |
| 2024 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus EMTAK 2025 | 21 647 € |
| 2024 | Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1105 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 94 578 € |
| 2023 | Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja keemiline puhastus EMTAK 2008 | 11 589 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 129 220 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 64 218 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 698 € | 22 752 € | 106 167 € | 129 220 € | 64 218 € |
| Ärikasum | −569 € | 4996 € | −80 802 € | 35 228 € | 46 205 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −569 € | 4996 € | −80 802 € | 35 228 € | 46 205 € |
| Aruandeaasta kasum | −569 € | 4996 € | −80 802 € | 35 228 € | 46 205 € |
| Tööjõukulud | 6867 € | 6903 € | 12 337 € | 0,00 € | 1496 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 424 € | 250 € | — | — |
| Varad kokku | 4935 € | 6471 € | 3567 € | 82 870 € | 46 285 € |
| sh käibevarad | 3489 € | 5025 € | 1697 € | 82 870 € | 0,00 € |
| sh põhivarad | 1446 € | 1446 € | 1870 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 3363 € | 3127 € | 169 € | 13 148 € | — |
| Omakapital | 4935 € | 5504 € | 628 € | 81 430 € | 46 202 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5504 € | 508 € | 81 430 € | 46 202 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 967 € | 2939 € | 1440 € | 83,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −569 € | 5420 € | −80 552 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 06.07.2026 | 15.07.2025 | 19.04.2024 | 14.06.2023 | 01.12.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 85,1 % | 17,6 % | 98,3 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,6 % | 22,0 % | −76,1 % | 27,3 % | 72,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.