Turundusinfo

Engver OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16233700
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202513 640 €
  • KMKR numberEE102428276

Üldandmed

Ärinimi
Engver OÜ
Registrikood
16233700
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.05.2021
KMKR number
EE102428276
Aadress
Võru maakond, Antsla vald, Uue-Antsla küla, Tõnni

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

32/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu13 640 €+6,1
Müügitulu muutus17 242 € → 13 640 €-6,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2022: 29 400 €29 400 €2023: 4100 €2024: 17 242 €2025: 13 640 €13 640 €2022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 13 640 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202513 640 €
2024Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 202517 242 €
2023Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 20084100 €
2022Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 200829 400 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 002022: 02023: 02024: 02025: 0020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu13 640 €17 242 €4100 €29 400 €
Ärikasum enne makse2115 €−11 672 €1182 €3488 €38 885 €
Aruandeaasta kasum2115 €−11 672 €1182 €3488 €38 885 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku55 889 €59 790 €80 946 €94 095 €40 381 €
sh käibevarad7672 €7864 €21 602 €27 333 €15 381 €
sh raha758 €605 €
Omakapital33 997 €31 882 €43 554 €42 373 €38 885 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4918 €9867 €9836 €17 296 €1496 €
Pikaajalised kohustised16 974 €18 041 €27 556 €34 426 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest60,8 %53,3 %53,8 %45,0 %96,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust15,5 %-67,7 %28,8 %11,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang