SafePAS OÜ
- Registrikood16237537
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20256868 €
- KMKR numberEE102375646
Üldandmed
- Ärinimi
- SafePAS OÜ
- Registrikood
- 16237537
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2021
- KMKR number
- EE102375646
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Koore tn 1-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 |
| Müügitulu | 6868 € | +3,3 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 6868 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725268798
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 6868 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 6868 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 3300 € |
| 2022 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 2770 € |
| 2021 | Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6868 € | 0,00 € | 3300 € | 2770 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 163 947 € | −7825 € | 62 949 € | 2650 € | −26,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 163 947 € | −7825 € | 62 949 € | 2650 € | −26,00 € |
| Tööjõukulud | 323 702 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 965 439 € | 60 249 € | 67 229 € | 4280 € | 124 € |
| sh käibevarad | 950 096 € | 54 800 € | 61 487 € | 4280 € | 124 € |
| sh raha | 925 784 € | 46 025 € | 50 765 € | 4280 € | 124 € |
| Omakapital | 924 300 € | 60 249 € | 65 573 € | 2624 € | −26,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2935 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 139 € | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 1656 € | 1656 € | 150 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,7 % | 100,0 % | 97,5 % | 61,3 % | -21,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2387,1 % | — | 1907,5 % | 95,7 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.