MCGC OÜ
- Registrikood16238985
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20241200 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MCGC OÜ
- Registrikood
- 16238985
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Osmussaare tn 8-308
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
18/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1200 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 26 300 € → 1200 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258107909
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85519 | Muu spordiõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu spordiõpe teenis ettevõte 2024. aastal 1200 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu spordiõpe EMTAK 2025 | 1200 € |
| 2023 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 26 300 € |
| 2022 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 5862 € |
| 2021 | Muu spordiõpe EMTAK 2008 | 7903 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 1200 € | 26 300 € | 5862 € | 7903 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 1200 € | 25 951 € | 5862 € | 6403 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 1200 € | 25 951 € | 5862 € | 6403 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 39 416 € | 39 416 € | 38 216 € | 12 265 € | 6403 € |
| sh käibevarad | 39 416 € | 39 416 € | 38 216 € | 12 265 € | 6403 € |
| sh raha | 1,00 € | 1,00 € | 1,00 € | 265 € | 6403 € |
| Omakapital | 39 416 € | 39 416 € | 38 216 € | 12 265 € | 6403 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 100,0 % | 98,7 % | 100,0 % | 81,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.