Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16243176

MLSügis OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16243176
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20230
  • Müügitulu 20231417 €

Usaldusväärsuse indeks

24/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 01.06.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.06.2021 2021, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MLSügis OÜ
Registrikood
16243176
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.06.2021
KMKR number
Aadress
Võru maakond, Võru vald, Mustassaare küla, Ploomi

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 24 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1417 €0
Müügitulu muutus2002 € → 1417 €-8,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €501 €1001 €1502 €2002 €2021: 440 €20212022: 2002 €2002 €20222023: 1417 €1417 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2023. aastal 1417 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20081417 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20082002 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008440 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021: 020212022: 1120222023: 002023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20230
20221
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202320222021
Müügitulu1417 €2002 €440 €
Ärikasum enne makse1354 €215 €238 €
Aruandeaasta kasum1354 €215 €238 €
Tööjõukulud0,00 €562 €0,00 €
Varad kokku1770 €465 €250 €
sh käibevarad1770 €465 €250 €
sh raha250 €
Omakapital1770 €453 €238 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €12,00 €12,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)010
Omakapitali osakaal varadest100,0 %97,4 %95,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust95,6 %10,7 %54,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang