Modig Hold OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 2134 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16245531
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202523 408 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Modig Hold OÜ
- Registrikood
- 16245531
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.06.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 23 408 € | +8,2 |
| Müügitulu muutus | 36 805 € → 23 408 € | -10,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725053483
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69109 | Muud juriidilised toimingud | Põhitegevusala |
| 64211 | Valdusfirmade tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud juriidilised toimingud teenis ettevõte 2025. aastal 16 386 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud juriidilised toimingud EMTAK 2025 | 16 386 € |
| 2025 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 7022 € |
| 2024 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2025 | 36 805 € |
| 2023 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 21 090 € |
| 2022 | Valdusfirmade tegevus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 408 € | 36 805 € | 21 090 € | — | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 351 945 € | 33 210 € | 24 730 € | 1994 € | 2300 € |
| Aruandeaasta kasum | 351 945 € | 33 210 € | 24 730 € | 1994 € | 2300 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 225 714 € | 1 313 779 € | 51 848 € | 102 902 € | 232 450 € |
| sh käibevarad | 201 € | 96,00 € | 17 000 € | 29 033 € | 232 450 € |
| sh raha | 201 € | 96,00 € | 17 000 € | 29 033 € | — |
| Omakapital | 414 179 € | 62 234 € | 29 024 € | 4294 € | 2300 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Pikaajalised kohustised | 811 535 € | 1 251 545 € | 22 824 € | 98 608 € | 230 150 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,8 % | 4,7 % | 56,0 % | 4,2 % | 1,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1503,5 % | 90,2 % | 117,3 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.