Turundusinfo

MovasLearning OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 567 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16245548
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025125 027 €
  • KMKR numberEE102761069

Üldandmed

Ärinimi
MovasLearning OÜ
Registrikood
16245548
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.06.2021
KMKR number
EE102761069
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

34/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu125 027 €+14,9
Müügitulu muutus230 990 € → 125 027 €-13,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
85699Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 403 615 €2022: 537 218 €537 218 €2023: 367 535 €2024: 230 990 €2025: 125 027 €125 027 €20212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 125 027 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused EMTAK 2025125 027 €
2024Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused EMTAK 2025230 990 €
2023Haridust abistavad tegevused EMTAK 2008367 535 €
2022Haridust abistavad tegevused EMTAK 2008537 218 €
2021Haridust abistavad tegevused EMTAK 2008403 615 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 002022: 02023: 02024: 02025: 0020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja20252024202320222021
Müügitulu125 027 €230 990 €367 535 €537 218 €403 615 €
Ärikasum enne makse17 705 €−39 488 €−112 280 €76 899 €100 855 €
Aruandeaasta kasum17 705 €−39 488 €−112 280 €76 899 €100 855 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €330 844 €257 225 €
Varad kokku44 612 €27 262 €65 589 €177 754 €172 870 €
sh käibevarad44 612 €27 262 €65 589 €177 754 €172 870 €
sh raha34 094 €10 093 €49 831 €177 754 €172 870 €
Omakapital43 626 €25 986 €65 474 €177 754 €100 855 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised986 €1276 €115 €0,00 €72 015 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest97,8 %95,3 %99,8 %100,0 %58,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust14,2 %-17,1 %-30,5 %14,3 %25,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang