Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16247576

SatellesPallene OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 15 220 €
  • Registrikood16247576
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 202559 547 €
  • KMKR numberEE102381656
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 220 € seisuga 05.09.2026.
  • Sellel aadressil on registreeritud 86 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

24/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 08.06.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.06.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SatellesPallene OÜ
Registrikood
16247576
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.06.2021
KMKR number
EE102381656
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Toompuiestee 33a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 24 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu59 547 €+12
Müügitulu muutus56 784 € → 59 547 €+1,5
Maksuvõlgnimekirjas 15 220 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
69202Raamatupidamine, maksualane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €15 tuh €30 tuh €45 tuh €60 tuh €2021: 12 215 €20212022: 38 885 €20222023: 50 669 €20232024: 56 784 €20242025: 59 547 €59 547 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 59 547 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202559 547 €
2024Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 202556 784 €
2023Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200850 669 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200838 885 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 200812 215 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232021: 120212022: 220222023: 220232024: 3320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20232
20222
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu59 547 €56 784 €50 669 €38 885 €12 215 €
Ärikasum enne makse809 €2429 €7257 €485 €454 €
Aruandeaasta kasum809 €2429 €7257 €485 €454 €
Tööjõukulud33 719 €46 874 €43 500 €39 707 €9113 €
Varad kokku36 645 €20 315 €12 190 €16 611 €4448 €
sh käibevarad12 703 €583 €11 257 €15 678 €4448 €
sh raha8,00 €5,00 €10,00 €10,00 €3003 €
Omakapital11 434 €10 625 €8196 €939 €454 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised25 211 €9690 €3994 €12 452 €3994 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €3220 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)33221
Omakapitali osakaal varadest31,2 %52,3 %67,2 %5,7 %10,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,4 %4,3 %14,3 %1,2 %3,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 220 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang