LAVATEENUS OÜ
- Registrikood16261932
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202417 581 €
Üldandmed
- Ärinimi
- LAVATEENUS OÜ
- Registrikood
- 16261932
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.07.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Setomaa vald, Värska alevik, Pikk tn 14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 17 581 € | +7,1 |
| Müügitulu muutus | 15 367 € → 17 581 € | +4,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90202 | Muusikute lavaline tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muusikute lavaline tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 17 581 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 17 581 € |
| 2023 | Muusikute lavaline tegevus EMTAK 2025 | 15 367 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 6186 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 7355 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 581 € | 15 367 € | 6186 € | 7355 € |
| Ärikasum enne makse | 1285 € | 4906 € | 1836 € | 5874 € |
| Aruandeaasta kasum | 1285 € | 4906 € | 1836 € | 5874 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 29 967 € | 12 682 € | 7709 € | 0,00 € |
| sh käibevarad | 3967 € | 2682 € | 7709 € | 0,00 € |
| Omakapital | 29 967 € | 12 682 € | 7709 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,3 % | 31,9 % | 29,7 % | 79,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.