Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16262966

Flxion OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16262966
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202510 040 €
  • KMKR numberEE102388028
  • Sellel aadressil on registreeritud 118 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 05.07.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.07.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Flxion OÜ
Registrikood
16262966
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.07.2021
KMKR number
EE102388028
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Ahtri tn 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu10 040 €+4,9
Müügitulu muutus8010 € → 10 040 €+7,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62901Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9840 €20 tuh €30 tuh €39 tuh €2021202239 360 €2023202410 040 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 10 040 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 202510 040 €
2024Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 20258010 €
2023Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200839 360 €
2022Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 20082760 €
2021Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 20086363 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu10 040 €8010 €39 360 €2760 €6363 €
Ärikasum enne makse−39 751 €−41 369 €−4015 €−31 904 €−64 380 €
Aruandeaasta kasum−39 751 €−41 369 €−4015 €−31 904 €−64 380 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €
Varad kokku209 853 €233 965 €258 131 €259 469 €232 841 €
sh käibevarad6206 €4862 €3572 €590 €16 841 €
sh raha1964 €38,00 €203 €271 €13 743 €
Omakapital180 649 €−116 668 €−75 299 €−71 284 €−39 380 €
sh osa- või aktsiakapital25 000 €25 000 €25 000 €25 000 €25 000 €
Lühiajalised kohustised18 728 €350 633 €333 430 €330 753 €272 221 €
Pikaajalised kohustised10 476 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Omakapitali osakaal varadest86,1 %−49,9 %−29,2 %−27,5 %−16,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust−395,9 %−516,5 %−10,2 %−1155,9 %−1011,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang