Registrikaart · Äriregistri kanne 16268590
Artivery OÜ
- Registrikood16268590
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202582 400 €
- KMKR numberEE102391235
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Artivery OÜ
- Registrikood
- 16268590
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.07.2021
- KMKR number
- EE102391235
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 16-20
- Aadress kehtib alates
- 12.01.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dzmitry Makeyeu | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Dzmitry Makeyeu | Juhatuse liige | 12.07.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Dzmitry Makeyeu | otsene osalus | 12.07.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 82 400 € | +13,3 | |
| Müügitulu muutus | 67 829 € → 82 400 € | +6,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256098990
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 82 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 82 400 € |
| 2024 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 67 829 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 56 710 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 35 646 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 12 234 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 82 400 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 55 400 € |
| Itaalia | 18 000 € |
| Norra | 9000 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 82 400 € | 67 829 € | 56 710 € | 35 646 € | 12 234 € |
| Ärikasum | 10 249 € | −1609 € | 10 260 € | 2187 € | 2227 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 249 € | −1609 € | 10 260 € | 2187 € | 2227 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 249 € | −1609 € | 10 260 € | 2187 € | 2227 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 4414 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 147 € | 706 € | 353 € | — | — |
| Varad kokku | 26 424 € | 16 273 € | 17 357 € | 6982 € | 4727 € |
| sh käibevarad | 23 952 € | 13 801 € | 14 178 € | 6982 € | 4727 € |
| sh põhivarad | 2472 € | 2472 € | 3179 € | — | — |
| sh raha | 15 955 € | 2018 € | — | — | — |
| Omakapital | 25 814 € | 15 565 € | 17 175 € | 6914 € | 4727 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 13 065 € | 14 674 € | 4414 € | 2227 € | 2227 € |
| Lühiajalised kohustised | 610 € | 708 € | 182 € | 68,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 10 396 € | −903 € | 10 613 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 11.05.2026 | 01.04.2025 | 21.03.2024 | 25.04.2023 | 06.05.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 95,6 % | 99,0 % | 99,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 12,4 % | −2,4 % | 18,1 % | 6,1 % | 18,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.