VÕRU FOREST OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 476 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16275578
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20231
- Müügitulu 2023335 134 €
- KMKR numberEE102420122
Üldandmed
- Ärinimi
- VÕRU FOREST OÜ
- Registrikood
- 16275578
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2021
- KMKR number
- EE102420122
- Aadress
- Võru maakond, Võru vald, Väimela alevik, Põllu tee 1a-14
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
16/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 335 134 € | +18,9 |
| Müügitulu muutus | 543 167 € → 335 134 € | -11,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 476 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37255545105
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad teenis ettevõte 2023. aastal 335 134 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 335 134 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 543 167 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 1 |
| 2022 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 335 134 € | 543 167 € |
| Ärikasum enne makse | −8816 € | 8629 € |
| Aruandeaasta kasum | −8816 € | 8629 € |
| Tööjõukulud | 9152 € | 27 729 € |
| Varad kokku | 35 235 € | 33 655 € |
| sh käibevarad | 33 197 € | 32 358 € |
| sh raha | 33 197 € | 30 663 € |
| Omakapital | −187 € | 8629 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 157 € | 15 126 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 265 € | 9900 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,5 % | 25,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,6 % | 1,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 476 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.