Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16279263

deger mets OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16279263
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025348 906 €
  • KMKR numberEE102395367

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 28.07.2021Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.07.2021 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
deger mets OÜ
Registrikood
16279263
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.07.2021
KMKR number
EE102395367
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu vald, Vesneri küla, Metsa/1
Aadress kehtib alates
28.07.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Margus Põldoja100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Margus PõldojaJuhatuse liige28.07.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Margus Põldojakõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige28.07.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu348 906 €+19,1
Müügitulu muutus343 249 € → 348 906 €+0,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
16111Puidu saagimine ja hööveldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €104 tuh €208 tuh €313 tuh €417 tuh €2021416 960 €202220232024348 906 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 348 906 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025348 906 €
2024Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025343 249 €
2023Saematerjali tootmine EMTAK 2008247 205 €
2022Saematerjali tootmine EMTAK 2008416 960 €
2021Saematerjali tootmine EMTAK 2008171 877 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 348 906 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti348 906 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012233202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20233
20223
20213

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu348 906 €343 249 €247 205 €416 960 €171 877 €
Ärikasum994 €29 175 €−26 210 €19 928 €39 247 €
Kasum enne tulumaksustamist998 €29 340 €−26 206 €19 934 €39 248 €
Aruandeaasta kasum998 €29 340 €−26 206 €19 934 €39 248 €
Tööjõukulud32 153 €21 591 €28 208 €31 356 €12 647 €
Põhivarade kulum4267 €3912 €3628 €1372 €225 €
Varad kokku102 943 €83 754 €96 170 €94 526 €78 621 €
sh käibevarad98 066 €74 254 €82 758 €87 581 €74 346 €
sh põhivarad4877 €9500 €13 412 €6945 €4275 €
sh raha49 950 €27 131 €30 515 €74 515 €63 815 €
Omakapital62 608 €62 316 €32 976 €59 182 €39 248 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum61 610 €32 976 €59 182 €39 248 €
Lühiajalised kohustised40 335 €21 438 €63 194 €35 344 €39 373 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)23333
Ärikasum enne kulumit5261 €33 087 €−22 582 €21 300 €39 472 €
Aruanne esitatud07.07.202608.07.202528.06.202410.07.202322.06.2022
Omakapitali osakaal varadest60,8 %74,4 %34,3 %62,6 %49,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,3 %8,5 %−10,6 %4,8 %22,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang