Registrikaart · Äriregistri kanne 16286843
Rauma Export OÜ
- Registrikood16286843
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025367 935 €
- Sellel aadressil on registreeritud 90 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Rauma Export OÜ
- Registrikood
- 16286843
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.08.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 4c
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 367 935 € | +19,3 | |
| Müügitulu muutus | 98 767 € → 367 935 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37259250988
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46493 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mängude ja mänguasjade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 367 935 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mängude ja mänguasjade hulgimüük EMTAK 2025 | 367 935 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 98 767 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 292 412 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1200 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 474 776 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 13 144 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 367 935 € | 98 767 € | 293 612 € | 480 776 € | 13 144 € |
| Ärikasum enne makse | 488 € | 55 580 € | 91 015 € | 25 507 € | 5044 € |
| Aruandeaasta kasum | 488 € | 55 580 € | 91 015 € | 25 507 € | 5044 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 217 858 € | 216 513 € | 240 451 € | 169 761 € | 28 630 € |
| sh käibevarad | 216 804 € | 214 579 € | 237 637 € | 167 728 € | 28 630 € |
| sh raha | 34 547 € | 50 092 € | 28 169 € | 45 421 € | 8972 € |
| Omakapital | 180 135 € | 179 647 € | 124 067 € | 33 052 € | 7544 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 723 € | 36 866 € | 116 384 € | 136 709 € | 21 086 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,7 % | 83,0 % | 51,6 % | 19,5 % | 26,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | 56,3 % | 31,0 % | 5,3 % | 38,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.