Fotoworks OÜ
- Registrikood16290112
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20252364 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Fotoworks OÜ
- Registrikood
- 16290112
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.08.2021
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vihuri tn 5-72
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
36/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2364 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 2108 € → 2364 € | +3,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +37258161036
- Veebileht fotoworks.net
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74201 | Fotograafia | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 2364 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Fotograafia EMTAK 2025 | 2364 € |
| 2024 | Fotograafia EMTAK 2025 | 2108 € |
| 2023 | Fotograafia EMTAK 2008 | 2571 € |
| 2022 | Fotograafia EMTAK 2008 | 2461 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2364 € | 2108 € | 2571 € | 2461 € |
| Ärikasum enne makse | −423 € | −449 € | 875 € | 666 € |
| Aruandeaasta kasum | −423 € | −449 € | 875 € | 666 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 322 € | 1153 € | 1541 € | 1505 € |
| sh käibevarad | 27,00 € | 42,00 € | 23,00 € | 209 € |
| sh raha | 27,00 € | 42,00 € | — | — |
| Omakapital | 262 € | 1093 € | 1541 € | 666 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 60,00 € | 60,00 € | — | — |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 839 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,4 % | 94,8 % | 100,0 % | 44,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -17,9 % | -21,3 % | 34,0 % | 27,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.