Registrikaart · Äriregistri kanne 16290520
Monins OÜ
- Registrikood16290520
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202518 278 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Monins OÜ
- Registrikood
- 16290520
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.08.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Karjamaa küla, Kuremarja tee 1
- Aadress kehtib alates
- 25.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kristiina Posternak | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 19.03.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristiina Posternak | Juhatuse liige | 19.03.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristiina Posternak | otsene osalus | 19.03.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 18 278 € | +7,3 | |
| Müügitulu muutus | 19 922 € → 18 278 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258186655
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 93291 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 18 278 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 18 278 € |
| 2024 | Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused EMTAK 2025 | 19 922 € |
| 2023 | Hotellid EMTAK 2008 | 14 389 € |
| 2022 | Hotellid EMTAK 2008 | 18 625 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 11.03.2026 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 278 € | 19 922 € | 14 389 € | 18 625 € | — |
| Ärikasum | 7037 € | 8184 € | 6616 € | −6417 € | 43 861 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6506 € | 5901 € | 2134 € | −8625 € | 43 861 € |
| Aruandeaasta kasum | 6506 € | 5901 € | 2134 € | −8625 € | 43 861 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 721 € | 8649 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 9500 € | 9000 € | 5550 € | 4000 € | — |
| Varad kokku | 165 948 € | 74 825 € | 50 459 € | 43 829 € | 43 861 € |
| sh käibevarad | 2460 € | 521 € | 515 € | 5013 € | 38 071 € |
| sh põhivarad | 163 488 € | 74 304 € | 49 944 € | 38 816 € | 5790 € |
| sh raha | 514 € | 521 € | — | — | 28 302 € |
| Omakapital | 53 659 € | 47 153 € | 41 252 € | 43 829 € | 43 861 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 47 153 € | 41 252 € | 39 118 € | 43 861 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 13 605 € | 27 672 € | 9207 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 98 684 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 16 537 € | 17 184 € | 12 166 € | −2417 € | — |
| Aruanne esitatud | 10.07.2026 | 25.06.2025 | 23.06.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,3 % | 63,0 % | 81,8 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 35,6 % | 29,6 % | 14,8 % | −46,3 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.