Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16291838

VATARAS OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16291838
  • Asutatud2021 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202582 978 €
  • KMKR numberEE102438156
  • Sellel aadressil on registreeritud 39 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

32/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 16.08.2021Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.08.2021 2021, Esimene aruanne 2022, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
VATARAS OÜ
Registrikood
16291838
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.08.2021
KMKR number
EE102438156
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13-233

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu82 978 €+13,3
Müügitulu muutus866 482 € → 82 978 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €217 tuh €433 tuh €650 tuh €866 tuh €2022: 124 €20222023: 17 717 €20232024: 866 482 €866 482 €20242025: 82 978 €82 978 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 48 978 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 202548 978 €
2025Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 202534 000 €
2024Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025812 302 €
2024Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 202554 180 €
2023Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 200817 717 €
2022Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008124 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112022: 1120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022
Müügitulu82 978 €866 482 €17 717 €124 €
Ärikasum enne makse−16 683 €801 604 €−745 584 €−75 749 €
Aruandeaasta kasum−16 683 €801 604 €−745 584 €−75 749 €
Tööjõukulud11 857 €6573 €14 054 €18 094 €
Varad kokku3 541 708 €2 860 968 €2 398 965 €2 801 740 €
sh käibevarad2 336 708 €2 860 968 €2 398 965 €2 741 572 €
sh raha815 790 €264 299 €2 294 853 €2 419 141 €
Omakapital2 813 038 €2 829 721 €2 028 117 €2 773 701 €
sh osa- või aktsiakapital2800 €2800 €2800 €2800 €
Lühiajalised kohustised35 670 €31 247 €370 848 €28 039 €
Pikaajalised kohustised693 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111
Omakapitali osakaal varadest79,4 %98,9 %84,5 %99,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-20,1 %92,5 %-4208,3 %-61087,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang