Softkit OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 248 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16292890
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251 767 271 €
- KMKR numberEE102417737
Üldandmed
- Ärinimi
- Softkit OÜ
- Registrikood
- 16292890
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.08.2021
- KMKR number
- EE102417737
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Meistri tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1 767 271 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 716 089 € → 1 767 271 € | +0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +380965668102
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 1 767 271 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 1 767 271 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 1 716 089 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 397 986 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1 346 688 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 767 271 € | 1 716 089 € | 1 397 986 € | 1 346 688 € |
| Ärikasum enne makse | 394 080 € | 581 510 € | 303 640 € | 410 437 € |
| Aruandeaasta kasum | 394 080 € | 581 510 € | 303 640 € | 410 437 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 703 387 € | 1 440 895 € | 736 713 € | 411 692 € |
| sh käibevarad | 1 703 387 € | 1 440 895 € | 736 713 € | 411 692 € |
| sh raha | 1 663 932 € | 1 169 845 € | 526 581 € | 314 691 € |
| Omakapital | 1 691 400 € | 1 295 587 € | 714 076 € | 410 437 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 987 € | 145 308 € | 22 637 € | 1255 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 89,9 % | 96,9 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 22,3 % | 33,9 % | 21,7 % | 30,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.