Registrikaart · Äriregistri kanne 16293027
Estimply OÜ
- Registrikood16293027
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025540 915 €
- KMKR numberEE102430947
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estimply OÜ
- Registrikood
- 16293027
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.08.2021
- KMKR number
- EE102430947
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ringtee tn 26/5
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andri Sillaste | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andri Sillaste | Juhatuse liige | 11.10.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andri Sillaste | otsene osalus | 04.10.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 540 915 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 303 425 € → 540 915 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258048366
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 540 915 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 540 915 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 303 425 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 243 014 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 307 965 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 23 809 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 540 915 € | 303 425 € | 243 014 € | 307 965 € | 23 809 € |
| Ärikasum | 109 929 € | 60 347 € | 42 067 € | 47 761 € | 826 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 109 929 € | 60 347 € | 42 067 € | 47 761 € | 826 € |
| Aruandeaasta kasum | 109 929 € | 48 008 € | 35 067 € | 47 761 € | 826 € |
| Tööjõukulud | 3270 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 252 272 € | 58 674 € | 68 920 € | 68 587 € | 19 241 € |
| sh käibevarad | 217 262 € | 56 174 € | 66 420 € | 68 587 € | 16 741 € |
| sh põhivarad | 35 010 € | 2500 € | 2500 € | 0,00 € | 2500 € |
| sh raha | 63 601 € | 11 355 € | 4289 € | — | — |
| Omakapital | 166 111 € | 56 160 € | 58 154 € | 48 587 € | 3327 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 53 682 € | 5653 € | 20 587 € | 826 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 68 872 € | 2514 € | 10 766 € | 20 000 € | 15 914 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 289 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 03.07.2025 | 27.05.2024 | 14.02.2023 | 12.02.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,8 % | 95,7 % | 84,4 % | 70,8 % | 17,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,3 % | 15,8 % | 14,4 % | 15,5 % | 3,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.