The No-Code Company OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 675 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16294378
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025295 €
- KMKR numberEE102499551
Üldandmed
- Ärinimi
- The No-Code Company OÜ
- Registrikood
- 16294378
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2021
- KMKR number
- EE102499551
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
18/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 295 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 12 104 € → 295 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +491749204700
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 295 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 295 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 12 104 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 33 059 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 12 879 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 € | 12 104 € | 33 059 € | 12 879 € |
| Ärikasum enne makse | −11 233 € | −5476 € | 13 689 € | 11 080 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 233 € | −5476 € | 13 689 € | 11 080 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 6089 € | 16 497 € | 21 973 € | 8284 € |
| sh käibevarad | 6089 € | 16 497 € | 21 973 € | 8284 € |
| sh raha | 5288 € | 15 910 € | 21 683 € | — |
| Omakapital | 5264 € | 16 497 € | 21 973 € | 8284 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 825 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -3807,8 % | -45,2 % | 41,4 % | 86,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.