Inston OÜ
- Registrikood16302499
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025212 000 €
- KMKR numberEE102406078
Üldandmed
- Ärinimi
- Inston OÜ
- Registrikood
- 16302499
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.08.2021
- KMKR number
- EE102406078
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Vabaduse tn 5-49
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
66/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 212 000 € | +17,1 |
| Müügitulu muutus | 142 263 € → 212 000 € | +14,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253428093
- Mobiil +37256645447
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 212 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 212 000 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 142 263 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 193 644 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 317 679 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 212 000 € | 142 263 € | 193 644 € | 317 679 € |
| Ärikasum enne makse | −10 675 € | 8947 € | 12 314 € | 111 724 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 675 € | 8947 € | 681 € | 108 340 € |
| Tööjõukulud | 22 962 € | 27 583 € | 38 793 € | 44 151 € |
| Varad kokku | 52 251 € | 61 672 € | 62 594 € | 103 594 € |
| sh käibevarad | 20 248 € | 27 564 € | 23 210 € | 62 320 € |
| sh raha | 6437 € | 21 708 € | 11 564 € | — |
| Omakapital | −19 103 € | 519 € | −1557 € | 76 340 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 64 753 € | 50 208 € | 44 799 € | 8562 € |
| Pikaajalised kohustised | 6601 € | 10 945 € | 19 352 € | 18 692 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | -36,6 % | 0,8 % | -2,5 % | 73,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -5,0 % | 6,3 % | 0,4 % | 34,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.