Registrikaart · Äriregistri kanne 16302513
TLNG OÜ
- Registrikood16302513
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025120 870 €
- KMKR numberEE102542110
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TLNG OÜ
- Registrikood
- 16302513
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.08.2021
- KMKR number
- EE102542110
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Põllu tn 8-28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 120 870 € | +14,8 | |
| Müügitulu muutus | 98 603 € → 120 870 € | +6,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43991 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 99 774 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 99 774 € |
| 2025 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2025 | 21 096 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 80 800 € |
| 2024 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2025 | 17 803 € |
| 2023 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 42 289 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 12 650 € |
| 2022 | Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 109 239 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 870 € | 98 604 € | 55 939 € | 109 239 € |
| Ärikasum enne makse | 18 331 € | 682 € | 263 € | 3076 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 331 € | 682 € | 263 € | 3076 € |
| Tööjõukulud | 13 440 € | 11 768 € | 22 501 € | 20 618 € |
| Varad kokku | 211 160 € | 89 157 € | 57 656 € | 30 510 € |
| sh käibevarad | 203 128 € | 80 069 € | 54 151 € | 30 510 € |
| sh raha | 11 731 € | 1666 € | 39,00 € | — |
| Omakapital | 22 352 € | 4021 € | 3339 € | 3076 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 188 808 € | 85 136 € | 54 317 € | 27 434 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,6 % | 4,5 % | 5,8 % | 10,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,2 % | 0,7 % | 0,5 % | 2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.