Registrikaart · Äriregistri kanne 16309024
Sorilina OÜ
- Registrikood16309024
- Asutatud2021 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202535 660 €
- KMKR numberEE102446164
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sorilina OÜ
- Registrikood
- 16309024
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2021
- KMKR number
- EE102446164
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 15.05.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Veronica Soriano Linares | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Veronica Soriano Linares | Juhatuse liige | 07.09.2021 |
| AutoAccount OÜ | Kontaktisik | 15.05.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Veronica Soriano Linares | otsene osalus | 07.09.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 35 660 € | +9,9 | |
| Müügitulu muutus | 100 327 € → 35 660 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+34695072360
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 35 660 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 35 660 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 100 327 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 21 027 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 4788 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 660 € | 100 327 € | 21 027 € | 4788 € |
| Ärikasum | −65 954 € | 65 425 € | −2408 € | 199 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −65 878 € | 65 470 € | −2399 € | 198 € |
| Aruandeaasta kasum | −65 878 € | 65 470 € | −2399 € | 198 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 65 381 € | 131 259 € | 38 757 € | 3962 € |
| sh käibevarad | 65 381 € | 131 259 € | 38 757 € | 3962 € |
| sh raha | 12 056 € | 1627 € | — | — |
| Omakapital | 1341 € | 65 519 € | 49,00 € | 198 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 63 269 € | −2201 € | 198 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 64 040 € | 65 740 € | 38 708 € | 3764 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 28.05.2026 | 19.06.2025 | 17.06.2024 | 19.01.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,1 % | 49,9 % | 0,1 % | 5,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −184,7 % | 65,3 % | −11,4 % | 4,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.