Registrikaart · Äriregistri kanne 16309343
Must auk OÜ
- Registrikood16309343
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025101 756 €
- KMKR numberEE102408720
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Must auk OÜ
- Registrikood
- 16309343
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2021
- KMKR number
- EE102408720
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.10 — 30.09
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 40-122
- Aadress kehtib alates
- 07.09.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Toomas Anijärv | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Anijärv | Juhatuse liige | 07.09.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Toomas Anijärv | otsene osalus | 07.09.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 101 756 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 123 694 € → 101 756 € | -5,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52239 | Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 101 756 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 101 756 € |
| 2024 | Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 123 694 € |
| 2023 | Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 102 707 € |
| 2022 | Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 107 891 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 105 545 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 105 545 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 105 545 € | 123 694 € | 102 707 € | 107 891 € |
| Ärikasum | 13 006 € | 26 539 € | 19 677 € | 25 878 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 006 € | 15 641 € | 19 677 € | 20 378 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 596 € | 9591 € | 15 430 € | 19 003 € |
| Tööjõukulud | 54 553 € | 64 594 € | 46 390 € | 53 092 € |
| Põhivarade kulum | 2970 € | 2970 € | 2722 € | — |
| Varad kokku | 24 032 € | 18 528 € | 25 672 € | 25 006 € |
| sh käibevarad | 17 844 € | 9370 € | 13 544 € | 25 006 € |
| sh põhivarad | 6188 € | 9158 € | 12 128 € | — |
| sh raha | 2444 € | 5154 € | 2127 € | 16 873 € |
| Omakapital | 18 687 € | 12 091 € | 19 305 € | 21 503 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4591 € | 0,00 € | 1375 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 5345 € | 6437 € | 6367 € | 3503 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 15 976 € | 29 509 € | 22 399 € | — |
| Aruanne esitatud | 26.03.2026 | 28.03.2025 | 04.04.2024 | 07.03.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,8 % | 65,3 % | 75,2 % | 86,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,0 % | 7,8 % | 15,0 % | 17,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.