Registrikaart · Äriregistri kanne 16338244
Evia Haldus OÜ
- Registrikood16338244
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 202410
- Müügitulu 20241 286 051 €
- KMKR numberEE102423611
- Sellel aadressil on registreeritud 63 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Evia Haldus OÜ
- Registrikood
- 16338244
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2021
- KMKR number
- EE102423611
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 1 286 051 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 174 769 € → 1 286 051 € | +2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68321 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) teenis ettevõte 2024. aastal 1 286 051 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2025 | 1 286 051 € |
| 2023 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 1 174 769 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 688 486 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 10 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 286 051 € | 1 174 769 € | 688 486 € |
| Ärikasum enne makse | 307 436 € | 49 975 € | 6388 € |
| Aruandeaasta kasum | 297 436 € | 49 975 € | 6388 € |
| Tööjõukulud | 456 272 € | 503 971 € | 480 615 € |
| Varad kokku | 881 014 € | 636 259 € | 48 736 € |
| sh käibevarad | 415 960 € | 174 827 € | 45 720 € |
| sh raha | 10 651 € | 20 470 € | 24 625 € |
| Omakapital | 316 299 € | 56 363 € | 6388 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 715 € | 119 896 € | 42 348 € |
| Pikaajalised kohustised | 460 000 € | 460 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 11 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,9 % | 8,9 % | 13,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,1 % | 4,3 % | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.