Gurnee-Trans OÜ
- Registrikood16344196
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251441 €
- KMKR numberEE102427565
Üldandmed
- Ärinimi
- Gurnee-Trans OÜ
- Registrikood
- 16344196
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.10.2021
- KMKR number
- EE102427565
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kivila tn 5-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
15/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 1441 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 11 152 € → 1441 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33171 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 1441 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1441 € |
| 2024 | Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 11 152 € |
| 2023 | Muude transpordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 37 403 € |
| 2022 | Muude transpordivahendite remont ja hooldus EMTAK 2008 | 49 517 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1441 € | 11 152 € | 37 403 € | 49 517 € |
| Ärikasum enne makse | −10 336 € | −996 € | 12 789 € | 20 554 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 336 € | −996 € | 12 789 € | 20 554 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 7760 € | 3980 € |
| Varad kokku | 24 814 € | 34 894 € | 37 227 € | 20 691 € |
| sh käibevarad | 22 703 € | 25 547 € | 25 720 € | 7024 € |
| sh raha | 21 516 € | 25 211 € | 24 000 € | — |
| Omakapital | 24 511 € | 34 847 € | 33 343 € | 20 554 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 303 € | 47,00 € | 3884 € | 137 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 99,9 % | 89,6 % | 99,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -717,3 % | -8,9 % | 34,2 % | 41,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.