Registrikaart · Äriregistri kanne 16358287
Paldiski Offshore Constructions OÜ
- Registrikood16358287
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20224
- Müügitulu 2022609 291 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2488 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Paldiski Offshore Constructions OÜ
- Registrikood
- 16358287
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.11.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 8000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Paldiski linn, Peetri tn 9
- Aadress kehtib alates
- 04.11.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Dinero OÜ | 84,38 % · 6750 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Marko Laving | 15,63 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marko Laving | Juhatuse liige | 04.11.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marko Laving | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 04.11.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 29 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 609 291 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2488 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25991 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata metalltoodete tootmine teenis ettevõte 2022. aastal 609 291 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 609 291 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 |
|---|---|
| Müügitulu | 609 291 € |
| Ärikasum | 92 002 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 92 004 € |
| Aruandeaasta kasum | 92 004 € |
| Tööjõukulud | 67 388 € |
| Varad kokku | 231 721 € |
| sh käibevarad | 225 309 € |
| sh põhivarad | 6412 € |
| sh raha | 13 483 € |
| Omakapital | 92 004 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 717 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 |
| Aruanne esitatud | 16.02.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2488 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.