Openair OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 95 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16359654
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202574 205 €
- KMKR numberEE102432644
Üldandmed
- Ärinimi
- Openair OÜ
- Registrikood
- 16359654
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.11.2021
- KMKR number
- EE102432644
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Kunderi tn 8a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 74 205 € | +12,9 |
| Müügitulu muutus | 82 411 € → 74 205 € | -3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 74 205 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 74 205 € |
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 82 411 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 107 724 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 109 766 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 205 € | 82 411 € | 107 724 € | 110 399 € |
| Ärikasum enne makse | 5792 € | 10 213 € | 14 387 € | 30 084 € |
| Aruandeaasta kasum | 6521 € | 10 946 € | 14 387 € | 29 084 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 10 035 € | 1004 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 76 264 € | 72 474 € | 52 842 € | 49 982 € |
| sh käibevarad | 73 676 € | 68 536 € | 47 554 € | 49 982 € |
| Omakapital | 55 934 € | 49 414 € | 39 472 € | 25 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 330 € | 23 060 € | 13 370 € | 24 898 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,3 % | 68,2 % | 74,7 % | 50,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,8 % | 13,3 % | 13,4 % | 26,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.