Registrikaart · Äriregistri kanne 16362857
Luxfin Resource Group OÜ
- Registrikood16362857
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 20231 233 441 €
- KMKR numberEE102433928
- Sellel aadressil on registreeritud 624 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Luxfin Resource Group OÜ
- Registrikood
- 16362857
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.11.2021
- KMKR number
- EE102433928
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 3 // 5 // 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 233 441 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3707 € → 1 233 441 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46461 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük teenis ettevõte 2023. aastal 1 233 441 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 1 233 441 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 3707 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 233 441 € | 3707 € |
| Ärikasum enne makse | 28 772 € | −375 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 772 € | −375 € |
| Tööjõukulud | 23 359 € | 964 € |
| Varad kokku | 953 035 € | 3565 € |
| sh käibevarad | 953 035 € | 3565 € |
| sh raha | 449 364 € | — |
| Omakapital | 30 897 € | 2125 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 922 138 € | 1440 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,2 % | 59,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,3 % | −10,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.