Macan Consult OÜ
- Registrikood16364589
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202582 000 €
- KMKR numberEE102434370
Üldandmed
- Ärinimi
- Macan Consult OÜ
- Registrikood
- 16364589
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.11.2021
- KMKR number
- EE102434370
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Tiskrevälja tn 24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 82 000 € | +13,3 |
| Müügitulu muutus | 30 300 € → 82 000 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 82 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 82 000 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 30 300 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 88 300 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 86 500 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 115 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 82 000 € | 30 300 € | 88 300 € | 86 500 € | 115 750 € |
| Ärikasum enne makse | 64 404 € | 26 033 € | 65 049 € | 59 804 € | 115 795 € |
| Aruandeaasta kasum | 51 613 € | 11 667 € | 57 125 € | 43 929 € | 115 795 € |
| Tööjõukulud | 13 919 € | 3053 € | 20 819 € | 28 449 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 69 335 € | 67 324 € | 135 484 € | 123 464 € | 128 295 € |
| sh käibevarad | 69 335 € | 67 324 € | 135 484 € | 123 464 € | 128 295 € |
| sh raha | 59 415 € | 352 € | 219 € | 3492 € | — |
| Omakapital | 65 303 € | 59 040 € | 116 767 € | 98 724 € | 115 795 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4032 € | 8284 € | 18 717 € | 24 740 € | 12 500 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,2 % | 87,7 % | 86,2 % | 80,0 % | 90,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 62,9 % | 38,5 % | 64,7 % | 50,8 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.