Registrikaart · Äriregistri kanne 16368908
MATIT Solutions OÜ
- Registrikood16368908
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025127 232 €
- KMKR numberEE102436420
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MATIT Solutions OÜ
- Registrikood
- 16368908
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2021
- KMKR number
- EE102436420
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Rukki tn 17
- Aadress kehtib alates
- 17.11.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mart Vellak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Kati Vellak | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mart Vellak | Juhatuse liige | 17.11.2021 |
| Kati Vellak | Juhatuse liige | 17.11.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Vellak | otsene osalus | 17.11.2021 |
| Kati Vellak | otsene osalus | 17.11.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 127 232 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 99 690 € → 127 232 € | +8,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 127 232 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 127 232 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 99 690 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 85 499 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 83 753 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 232 € | 99 690 € | 85 499 € | 83 753 € |
| Ärikasum | 91 354 € | 42 993 € | 37 815 € | 61 190 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 084 € | 47 466 € | 37 916 € | 61 192 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 084 € | 47 466 € | 37 916 € | 61 192 € |
| Tööjõukulud | 28 901 € | 27 697 € | 19 822 € | 4014 € |
| Varad kokku | 304 710 € | 153 740 € | 106 798 € | 68 441 € |
| sh käibevarad | 304 710 € | 153 740 € | 106 798 € | 68 441 € |
| sh raha | 114 235 € | 77 331 € | 79 149 € | 58 877 € |
| Omakapital | 246 630 € | 146 546 € | 99 108 € | 61 192 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 146 546 € | 99 108 € | 61 192 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 7080 € | 7194 € | 7690 € | 7249 € |
| Pikaajalised kohustised | 51 000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 28.06.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,9 % | 95,3 % | 92,8 % | 89,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 78,7 % | 47,6 % | 44,3 % | 73,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.