Registrikaart · Äriregistri kanne 16372560
Emergent Growth OÜ
- Registrikood16372560
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202569 600 €
- Sellel aadressil on registreeritud 324 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Emergent Growth OÜ
- Registrikood
- 16372560
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.11.2021
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kotkapoja tn 2a-10
- Aadress kehtib alates
- 23.07.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Christian Benjamin Hartung | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 07.05.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Christian Benjamin Hartung | Juhatuse liige | 07.05.2024 |
| Premium Accounting OÜ | Kontaktisik | 23.07.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Christian Benjamin Hartung | otsene osalus | 07.05.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 69 600 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 78 600 € → 69 600 € | -3,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 69 600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 69 600 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 78 600 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 88 461 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 124 639 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 69 600 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ameerika Ühendriigid | 69 600 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 69 600 € | 78 600 € | 88 461 € | 124 639 € |
| Ärikasum | 7212 € | 25 335 € | 28 144 € | 72 713 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9876 € | 25 711 € | 28 412 € | 72 713 € |
| Aruandeaasta kasum | 9876 € | 25 711 € | 28 412 € | 72 713 € |
| Tööjõukulud | 45 000 € | 30 000 € | 27 000 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 143 394 € | 133 589 € | 113 368 € | 82 090 € |
| sh käibevarad | 143 394 € | 133 589 € | 113 368 € | 82 090 € |
| sh raha | 63 487 € | 52 662 € | 30 965 € | 6617 € |
| Omakapital | 140 161 € | 129 672 € | 101 125 € | 72 713 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 130 285 € | 103 961 € | 72 713 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 3233 € | 3917 € | 12 243 € | 9377 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 06.05.2024 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 97,1 % | 89,2 % | 88,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 14,2 % | 32,7 % | 32,1 % | 58,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.