Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16383184

Get Your Visa OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16383184
  • Asutatud2021 (4 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025242 082 €
  • KMKR numberEE102505458
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

39/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
202120222023202420252026Asutatud 07.12.2021Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.12.2021 2021, Esimene aruanne 2022, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Get Your Visa OÜ
Registrikood
16383184
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.12.2021
KMKR number
EE102505458
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Aadress kehtib alates
07.12.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Angelica Carvalho de Macedo100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Angelica Carvalho de MacedoJuhatuse liige07.12.2021

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Angelica Carvalho de Macedokõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige07.12.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg4 aastat registris+10
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu242 082 €+17,6
Müügitulu muutus345 653 € → 242 082 €-9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €96 tuh €191 tuh €287 tuh €382 tuh €2022382 260 €20232024242 082 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 242 082 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025242 082 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025345 653 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008382 260 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008144 349 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022
Müügitulu242 082 €345 653 €382 260 €144 349 €
Ärikasum210 482 €310 363 €357 842 €139 908 €
Kasum enne tulumaksustamist217 216 €319 935 €361 197 €139 908 €
Aruandeaasta kasum217 216 €319 935 €361 197 €139 908 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 050 881 €851 080 €528 225 €142 823 €
sh käibevarad1 050 881 €851 080 €528 225 €142 823 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha1 050 390 €838 671 €495 720 €132 692 €
Omakapital1 038 256 €821 040 €501 105 €139 908 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum821 040 €501 105 €139 908 €
Lühiajalised kohustised12 625 €30 040 €27 120 €2915 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000
Ärikasum enne kulumit210 482 €310 363 €357 842 €
Aruanne esitatud13.03.202625.06.202530.05.202419.06.2023
Omakapitali osakaal varadest98,8 %96,5 %94,9 %98,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust89,7 %92,6 %94,5 %96,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang