MAAND SOLUTIONS OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 57 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16391221
- Asutatud2021 (4 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025694 908 €
- KMKR numberEE102445262
Üldandmed
- Ärinimi
- MAAND SOLUTIONS OÜ
- Registrikood
- 16391221
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.2021
- KMKR number
- EE102445262
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 4 aastat registris | +10 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 694 908 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 734 263 € → 694 908 € | -1,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256819552
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 694 908 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 694 908 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 732 170 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 2093 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 599 553 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 3110 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 396 921 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 3157 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 694 908 € | 734 263 € | 602 663 € | 400 078 € |
| Ärikasum enne makse | 184 586 € | 388 617 € | 315 254 € | 179 321 € |
| Aruandeaasta kasum | 170 287 € | 380 961 € | 307 582 € | 179 239 € |
| Tööjõukulud | 299 194 € | 222 649 € | 185 949 € | 188 778 € |
| Varad kokku | 983 135 € | 873 519 € | 498 262 € | 215 363 € |
| sh käibevarad | 956 989 € | 849 221 € | 473 219 € | 190 908 € |
| sh raha | 883 427 € | 766 307 € | 382 095 € | 137 457 € |
| Omakapital | 930 568 € | 810 281 € | 459 320 € | 181 739 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 52 567 € | 63 238 € | 38 942 € | 33 624 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 92,8 % | 92,2 % | 84,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 24,5 % | 51,9 % | 51,0 % | 44,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.